نوشته شده توسط : الکس

با گسترش دنياي اينترنت و کاهش زمان لازم براي انجام تمامي تراکنش¬ها و معاملات تجاري، روش¬هاي متعددي نيز در جهت پرداخت پول به¬وجود آمده که براي کاربران اين فرصت را فراهم آورده که نه تنها در کشور خودشان، بلکه با ساير کشورهاي دنيا معاملات تجاري و پرداخت پول داشته باشند. در واقع علاوه بر ظهور انواع ارزها و پول¬هاي ديجيتال مانند بيت کوين، راه¬هاي انتقال پول و انجام معاملات مالي نيز به همان نسبت تغيير کرده و در جهت افزايش سرعت، کارايي، امنيت و تعاملات بين¬المللي پيشرفت قابل توجهي داشته است. از جمله منحصربفردترين سيستم¬هاي انتقال ارزهاي رايج و ديجيتال، ووچرو پرفکت مانياست که در ادامه به تفصيل شرح داده شده است.

کسب‌وکار با پرفکت ماني

روش کار با پلتفرم ووچربه اين صورت است که پس از اينکه کاربر از حساب شخصي پول دريافت کند، متناسب با پرداخت اوليه که حداقل 100 دلار است، سيستم پرفکت ماني به حساب شخص پاداشي اضافه مي کند. پرفک ماني روشي منحصربفرد براي کاربران اينترنتي و کساني است که کسب و کار اينترنتي دارند. در واقع، اين اولين گام در شروع و استفاده از فرآيند ووچر است. استفاده از روش ووچرو سيستم پرفکت ماني بسيار آسان و کاربردي است؛ چرا که امکانات متنوعي در اختيار کاربران قرار مي¬دهد. به عنوان مثال، علاوه بر انتقال پول، مي¬توان داد و ستدهاي مختلفي مانند خريد بيت کوين، طلا و انواع ارزهاي رايج دنيا مانند دلار و يورو، خريد کالا، صدور و دريافت وام داخل سيستم و... را انجام داد.

مهم¬ترين ويژگي سيستم ووچرکه آن را به جايي قابل اطمينان براي مشترياني با اهداف گوناگون تبديل کرده اين است که کاربران مي¬توانند ميزان سرمايه¬اي که دارند را به صورت حساب معادل به شکل انواع مختلفي مانند دلار، يورو، طلا و يا حتي بيت کوين در حساب خود داشته باشند. هم¬چنين کاربران مي¬توانند حساب¬هاي متفاوتي مانند حساب معمولي، همکار و داراي حق بيمه در پرفکت مانيداشته باشند که به صورت شخصي و تجاري شناخته خواهند شد.

اگر با اين توضيحات شما نيز به خريد و فروش ووچر پرفکت ماني علاقه مند شديد، سايت سام اکسچنجر گزينه مناسبي براي شما مي تواند باشد. در اين سايت خريد و فروش با امنيت بالا و به صورت خودکار مي باشد تا کاربران با سرعت و رضايت بيشتري بتوانند خدمات مورد نظرشان را دريافت کنند.

چرا پرفکت ماني؟

سيستم پرفکت مانيقابليت¬هاي بسيار قابل توجهي دارد زيرا امکان استفاده در بيش از 110 کشور با 22 زبان مختلف را به کاربران سراسر دنيا ارائه مي¬دهد. از طرفي، اگرچه در اين سيستم تمامي تراکنش¬هاي مالي با ارزهاي معتبر دنيا انجام مي¬شوند، محدوديت مشخصي در انتخاب پول قابل مبادله در آن وجود دارد. البته هزينه¬ي کارمزد بسيار پايين در اين پلتفرم، که تنها 0.5 درصد است، و ميزان بهره¬ي قابل قبول آن که حدود 4 درصد از تمام بودجه¬ي باقيمانده در حساب شخصي است، به محبوبيت آن ميان کاربران افزوده است. لازم به ذکر است که برداشت پول از حساب شخصي در اين سيستم در تمامي دفاتر صرافي صورت مي¬گيرد ولي کاربران بايد توجه نمايند که تمامي تراکنش¬هاي آن غيرقابل برگشت هستند.

از جمله قابل توجه¬ترين ويژگي¬هاي پرفکت مانياين است که به کاربران اين فرصت را مي¬دهد که به جاي استفاده از روش انتقال پول به صورت وجه و از طريق ووچرز، از کدهاي الکترونيکي در جهت انتقال وجه اقدام کنند زيرا استفاده از روش سرعت بسيار بالايي داشته و نيازي به گذراندن روش¬ها و تاييديه¬هاي روش قبلي را ندارد. اين روش که به ووچرالکترونيکي معروف است، تنها با داشتن حداقل مقدار مشخصي پول در حساب شخصي فعال مي¬شود و تنها با پردازش تعدادي کد، معاملات قابل انجام هستند.

در واقع با استفاده از سيستم پرفکت مانيمي¬توان هرنوع ارزي را به ووچرالکترونيکي و يا برعکس تبديل کرد و حتي بيت کوين نيز استخراج نمود. از طرفي، اين سيستم، محدوديت خريد بيت کوين در حساب PayPal را نيز ندارد و به سرعت و سهولت انجام مي¬شود. اگر شما نيز به دنبال سايت مناسبي براي خريد پرفکت ماني هستيد که قيمت هاي رقابتي ارائه مي دهد، باز هم سام اکسچنجر گزينه مناسبي براي شما مي تواند باشد.

امنيت پرفکت ماني

پلتفرم پرفکت مانياز امنيت بالايي برخوردار است زيرا ورود به حساب کاربري با ارسال کد تاييديه به تلفن همراه کاربر صورت مي¬گيرد. هم¬چنين، براي انجام تمامي تراکنش¬ها و انتقال پول از رمز عبور مشخصي که به شخص داده شده، استفاده مي¬شود. از طرفي امکان تبادل پول بدون پرداخت حق کميسيون نيز با ارائه 6 حساب به سايت و انتقال از حساب فرعي به اصلي امکان¬پذير است.

در واقع، اين روش از امنيت بالايي برخوردار است و اعتبار آن دائمي مي¬باشد و تنها با داشتن کد امنيتي مشخصي قابل دسترس در تمامي کشورهاست. از طرفي، امنيت حساب کاربري تا زماني که اطلاعات شخصي افراد در اختيار سايرين قرار نگيرد کاملا تامين شده است و تنظيمات آن نيز به صورتي است که متناسب با نياز هر شخص به آساني قابل تغيير مي¬باشد.

تبديل به ساير ارزها

تبديل ووچر پرفکت ماني به ساير ارزهاي رايج مانند دلار و يورو و يا ارزهاي ديجيتال مانند بيت کوين، Payeer و يا ارزهاي فيات ديجيتال آمريکا و اروپا به راحتي انجام مي¬شود. لازم به ذکر است که انجام اين عمليات در صرافي¬ها و با کميسيون¬هاي 0.5 تا 4 درصد صورت مي گيرد. سام اکسچنجر در اين زمينه نيز کمترين کارمزد را دريافت مي کند. با مراجعه به اين سايت، پس از ثبتنام و احراز هويت مي توانيد قيمت هاي رقابتي و کمسيون اندک را خودتان مشاهده کنيد.

نتيجه ¬گيري

با توجه به توضيحات ، به نظر مي¬رسد استفاده از سايت سام اکسچنجر پيشنهاد مناسبي براي کابران باشد. زيرا اين سايت به کاربران اين امکان را مي¬دهد تا با بهره¬گيري از تجربيات کارشناسان بسيار حرفه¬اي، گام بلندي در جهت تحقق اهداف و معاملات مالي خود بردارند. درواقع اين سايت مکاني امن و پرسرعت براي خريد و فروش پرفکت ماني و ووچر پرفکت ماني است.. از طرفي، استفاده از اين سيستم بر روي دستگاه¬هاي موبايل، نقش مهمي در تسهيل انجام معاملات با تعداد نامحدود ايفا مي¬کند.:: بازدید از این مطلب : 23
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : 31 / 6 / 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : الکس

سیستم اتوماسیون اداری چیست؟  

امروزه با ورود اتوماسیون اداری شیوه های ناکارامد سنتی در جهت رسیدگی به انجام امور دفتری در سازمان های کوچک و بزرگ به طور کلی کنار گذاشته شده است. زیرا بیش از 70 درصد آن ها هیچ ارزش افزوده ای نداشته و بیشتر اتلاف وقت و منابع محسوب می شدند. خودکار سازی، یک پارچه نمودن و بهینه کرن تمامی این فرایند ها در جهت نیل به اهداف متعالی سازمانی،کاری است که در غالب اتوماسیون اداری مطرح می شود.

مفهوم اتوماسیون اداری چیست؟

با توجه به گسترش و پیچیده شدن ارتباطات تجاری سازمان ها ، نیاز به یک سیستم اداری یکپارچه که بتواند حجم عظیمی از مکاتبات و اطلاعات را با دقت و سرعت مورد بررسی و طبقه بندی قرار دهد ، به وضوح احساس می شود. چرا که یکی از منابع با ارزش و اصلی مدیران در سازمان های کوچک و بزرگ همین دسترسی سریع به اطلاعات و هماهنگی بین آن ها است.

اتوماسیون اداری یک سامانه ی قابل کنترل و برنامه ریزی متناسب با نیاز های کسب و کار شما است. اتوماسیون در قالب یک بسته نرم افزاری با خرید نرم افزار اتوماسیون اداری پیاده سازی می شود و کلیه اجزای اطلاعاتی و بخش های مختلف سازمان را به صورت یکپارچه طبقه بندی، تنظیم و اصلاح می کند. همچنین باعث تسریع در دسترسی به آمار و دستورالعمل ها می شود.

پس به صورت کلی خودکارسازی یا اتوماسیون، مجموعه‌ای از روش‌های کاری و نرم‌افزار و سخت‌افزاری است که برای ذخیره و بازیابی و مبادله اسناد و اطلاعات اداری به کار برده می شود.

نرم افزار های خودکار سازی

با توجه به رشد سازمان ها در حوزه های مختلف اطلاعاتی ، استفاده از مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری بسیار احساس می شود. با استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب از مزایای زیادی همچون حذف کاغذ،  جمع آوری و توزیع اسناد و فرم های ارتباط اداری، تصویر برداری و بایگانی اسناد، پردازش و ویرایش متن، گزارش گیری آماری دقیق و سریع و …  که بخش هایی از این سیستم تحت وب می باشد، بهره مند می شوید.

اتوماسیون اداری ابری

شاید شما صاحب کسب و کاری باشید که در شروع راه هستید و می خواهید در خصوص هزینه ها کمی محتاط تر عمل نمایید، می خواهید اتوماسیون اداری را بدون پیچیدگی های استقرار و راه اندازی استفاده کنید یا به صورت آزمایشی و کوتاه مدت از آن استفاده کنید و .... در این صورت پیشنهاد ما به شما استفاده از اتوماسیون اداری ابری است.

مزایای استفاده از سیستم اتوماسیون ابری

اتوماسیون اداری ابری (نرم‌افزار به‌عنوان سرویسSaaS)  روشی جدید در ارائه خدمات نرم‌افزاری است که در آن تمام مسئولیت خرید، نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار بر عهده شرکت ارائه دهنده خدمات است. خدمات و امکانات از طریق اینترنت در اختیار شما قرار می‌گیرد. پس شما نگرانی از بابت پشتیبانی، ارتقای سخت افزار و دیگر موارد ذکر شده نخواهید داشت.

 • اقتصادی و مقرون به صرفه بودن

کنترل و میزبانی نرم افزار از راه دور است و کسانی که می خواهند از آن استفاده کنند، تنها باید ماهانه یا در دوره های زمانی مشخص بابت استفاده از این سرویس ها و نرم افزار ها مبلغی را خدمات بپردازند. همچنین چون نیاز به خرید و راه اندازی نرم افزارها نیست و از طرف دیگر نیازی به هزینه کردن بابت نگهداری تجهیزات هم نمی باشد، بسیار مقرون به صرفه است.

 • انعطاف پذیری و قابلیت گسترش داشتن

چون همه چیز در بستر ابر و خدمات ابری ارائه می شود، در صورت رشد سازمان و اضافه شدن فرایند ها و افراد جدید به سادگی می توان آن را گسترش داد. افزون بر آن از هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید کارها را انجام دهید زیرا برای استفاده از خدمات اتوماسیون اداری بر بستر ابر تنها دسترسی به اینترنت کافی است.

 • افزایش کارایی و تدوین استراتژی ها و تصمیمات درست برای آینده سازمان

قابلیت ایجاد گردش کار خودکار در این سیستم موجب افزایش کارایی شرکت می شود. مدیران و کارکنان در لحظه می توانند به گزارشات دسترسی پیدا و تجزیه و تحلیل کرده و برنامه ریزی خوبی برای تصمیمات آینده شرکت مانند پیش بینی فروش، بودجه بندی و … انجام دهند.

مزایای استفاده از سیستم خودکار سازی اداری تحت وب برای کسب و کار ها و سازمان ها

 • در سطح سازمان گردش مکاتبات به شکل الکترونیکی انجام می شود و در پس آن بایگانی الکترونیکی، بهره گیری از امضاء دیجیتالی و کارتابل الکترونیکی میسر می باشد.
 • پاسخگویی به مراجعان با سرعت و به موقع در انواع اتوماسیون امکان پذیر می باشد
 • افزایش بهبود ارتباطات درون و بیرون سازمانی و بهبود کارایی زیرا گردش کار مکانیزه جایگزین گردش کار سنتی شده است
 • کنترل کاربردی و استاندارد برکار کاربرانی که آموزش کار با اتوماسیون اداری را گذرانده اند ممکن خواهد شد
 • نگهداری بهینه اطلاعات در اتوماسیون و صرفه جویی در زمان و استفاده بهینه از وقت در سازمان
 • جستجو اطلاعات ذخیره شده در انواع اتوماسیون اداری به سهولت انجام می شود
 • حذف کاغذ، امکان کنترل گردش نامه و بررسی موقعیت نامه در هر زمان و مکان امکان پیگیری نامه های ارجاع داده شده و یافتن نقاط گلوگاه در گردش کارها
 • اسناد و اطلاعات به خوبی بایگانی می شوند؛ از ابزارهای مهم مدیریت در تهیه برنامه‌ ها و تصمیم گیری های استراتژیک تحلیل درست اطلاعات است.

اتوماسیون اداری تحت وب آی کن

اتوماسیون اداری پیشرفته تحت وب آی‌کن، بستری مناسب و مطمئن جهت رسیدن به یک سازمان الکترونیک و بدون گردش کاغذ (Paperless) و مجموعه اطلاعات یکپارچه و قابل دسترس از سیستم‌های مختلف را مهیا می‌نماید.

اتوماسیون اداری آی‌کن مطابق با استاندارد ISO15408 و همچنین با تائید صلاحیت از مراجع ذیصلاح، توانست مراحل مختلف آزمایش‌های Test Plan امنیتی را با موفقیت پشت سرگذاشته و ماحصل آن کسب تائیدیه رسمی امنیت و ثبت نرم‌افزار سازمان الکترونیک تحت وب به عنوان تنها نرم‌افزار امن سازمان الکترونیک تحت وب در کشور می‌باشد.:: بازدید از این مطلب : 23
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : 2 / 6 / 1398 | نظرات ()